Aktuality

stanovují následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních prostor, je-li tak vyžadováno tímto mimořádným opatřením:a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebob) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním...

Jeho hlavním smyslem je snaha zdůraznit význam ústní hygieny v rámci podpory celkového zdraví. I jeho prostřednictvím si tak můžeme připomínat, jak důležitá je prevence, především v boji se zubním kazem a zánětům dásní a zápachu z úst, a to bez ohledu na věk.

Od 3. března 2021 platí na území České republiky opět nouzový stav a mimořádná opatření. Zdravotnické zařízení nespadají do zákazu a omezení. Dentální hygienu lze provádět v plném rozsahu za přísných protiepidemických opatření. V případě obav z návštěvy zubní ordinace, však můžete termín na dentální hygienu zavčas zrušit.

Vánoční svátky jsou pokojné svátky prožité v kruhu rodiny a se svými blízkými, tak buďmě opatrní a mysleme především na zdraví. Ochraňujme sebe a své nejbližší..

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci v Česku platí od 22. října 2020 na území České republiky nová a mimořádná opatření kvůli narůstajícímu počtu nakažených osob koronavirem. Dentální hygienu lze zatím provádět v plném rozsahu dle doporučených přísných protiepidemických opatření. V případě obav můžete zrušit návštěvu zubní ordinace.